MÖBLER / Bord / Bord 14954275
nr 1495 4275
Bord
med låda, mahogny, 1800-tal. Bredd: 86, djup: 40 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, omarbetat
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:05:17
10/10 15:37:54